Простий функціонал, лаконічний дизайн, зчитування та автоматичне рознесення витрат та доходів, зручні графіки та окремі гаманці для детального контролю за фінансами – погодься, часом чогось із цього дуже не вистачає для комфортного ведення щоденника руху коштів. Тож ми зібрали для тебе добірку застосунків для обліку доходів-витрат.
1 / Money Manager
Класичний застосунок, зручний для контролю за переказами та сортування витрат за категоріями-підкатегоріями. Money Manager використовує календарний метод сортування фінансових рухів та надає класні графіки витрат та доходів. Також у застосунку є функція управління кредитними картками, тож, вказавши дату погашення займу, зможеш відслідковувати залишок на рахунку та суму до сплати.
Основною особливістю застосунку є мультивалютність, встановлення повторюваних операцій та можливість завантаження чеків. Money Manager також має преміум версію, однією з переваг якої є можливість встановлення необмеженої кількості активів.
2 / Money Lover
Цей застосунок має зрозумілий інтерфейс та усі класичні функцій ведення обліку доходів-витрат: вони поділені на величезну кількість категорій починаючи від витрат на домашніх улюбленців та фітнес та закінчуючи інвестиціями. Крім того, в Money Lover можна знайти детальну статистику руху коштів, планувати майбутній бюджет та створювати нагадування про борги і обов'язкові платежі.
Фішка застосунку в тому, що він дозволяє створювати гаманці для контролю витрат в певній конкретній ситуації(корисно у відпустках, відрядженнях тощо). А преміум-підписка гарантує необмежену кількість бюджетів та підтримує експорт в CSV/Excel.
3 / Monefy
У цьому лаконічному застосунку дуже приємний інтерфейс та купа корисних функцій: наприклад, підключення додаткових пристроїв через Dropbox та можливість ведення декількох облікових засобів. Якщо ти відкладаєш гроші, Monefy буде зручний ще тим, що він не буде враховувати суму відкладених коштів у всьому бюджеті. А ще з Monefy можна робити планувати у розрізі конкретного заданого бюджету, а не загальної суми доходів.
І, як і всюди, преміум підписка дає можливість додати та використовувати додаткові категорії та оформити сімейний доступ до акаунту.
4 / Wallet
Один із найбільш функціональних застосунків у нашій добірці. Окрім звичної можливості вести облік доходів та витрат, Wallet має функцію автоматичного зчитування інформації з банківських рахунків та рознесення транзакцій витрат по категоріям. А ще Wallet має ще кілька зручних аспектів, які виділяють його серед інших: наприклад, ти можеш додати карти лояльності та встановити цілі, що потребують фінансових вкладів, а додаток допоможе тобі досягти їх. Ще є класно розроблена статистика, в котрій ти знайдеш зібрану у графіки інформацію про дохід, витрати, плани і т.д.
З платною підпискою ти матимеш змогу додавати банківські рахунки (безкоштовна версія дозволяє не більше 3х.) й використовувати синхронізацію між кількома пристроями.
5 / HomeMoney
Не можемо зібрати добірку про застосунки і не згадати про застосунок від українських розробників – Homemoney. Дуже простий у користуванні додаток зі зрозумілим лаконічним інтерфейсом, котрий містить усі звичні функції: ти зможеш планувати бюджет, вести фінансовий облік, проводити аналіз графіків, експортувати дані та інтегровувати банківські рахунки. І нічого зайвого.
Щоправда, застосунок попросить тебе заповнити категорії витрат власноруч, тож доведеться добряче подумати перед тим, як починати своє фінансове планування.
ТЕМИ: