5 ідей для побачень вдома під час локдауну

5 ідей для побачень вдома під час локдауну

|

Рубрика: Лайфхаки

|

Автор: 34crew

|

684

Влаштувати побачення під час локдауну може бути непросто. Тож чому б замість банальної вечері при свічках не спробувати зробити разом якусь приємну домашню справу? 

Театри, бари та ресторани зачинені, доставку можна чекати годинами (і врешті отримати вистиглий фо бо), улюблені романтичні фільми переглянуті ще рік тому. Здавалось би, жодного простору для того, щоб влаштувати затишне побачення – особливо для пар, які живуть разом. 

Та все не так безнадійно: адже можна влаштувати DIY-побачення, гарно провести час та зробити важливу справу по дому, для якої точно знадобляться дві пари рук. Ось п’ять варіантів веселих та корисних ідей домашніх побачень у стилі Do It Yourself від дизайнерки Аніти Йокоти.   

 

Зібрати меблі 

Ніщо так не зміцнює стосунки, як спільна робота, результатом якої одразу можна насолодитись. А ще монотонне збирання поличок чи комоду добряче знімає стрес та дає відчуття впорядкованості (особливо якщо для спільного збору меблів ти обереш відкриту полицю). Аніта Йокота радить обрати для побачення саме збирання відкритих поличок: це максимально простий варіант без жодних рейок чи механізмів, який, тим не менш, потребує активного включення двох: часом порівнювати деталі з зображенням на інструкції та слідувати її настановам – задача для людей з міцними нервами. Тож збирати меблі під класну музику та із приємною людиною поруч – хороший спосіб зберегти психічну рівновагу та залишити добрі спогади про вечір. 

 

Пересадити рослини

Навіть найбільш невибагливі рослини час від часу треба пересаджувати, і березень – чудовий час, аби нарешті розсадити твою сансевієрію чи переселити у повноцінний горщик пророщений авокадо. І у цій справі теж згодяться дві пари рук: виймати рослинку із затісного горщика, стежити за її рівним розташуванням, підсипати ґрунт, гуглити особливості його утрамбовування – все це куди приємніше робити разом. І нехай перспектива відчути землисті нотки в ароматі улюбленого вина тебе не лякає.

 

Замінити освітлення

Причепити новий світильник, розібратись з подовжувачами для нової класної інтер’єрної лампи, чи навіть банально причепити яскравих лампочок на кімнатні рослини – і атмосфера звичної кімнати точно зміниться. Нова акцентна люстра точно урізноманітнить сетинг кімнати, особливо якщо ти обереш нестандартний варіант – наприклад, із низькими енергозберігаючими світильниками, які створять зональне освітлення. У будь-якому випадку, для заміни люстри тобі знадобиться надійний партнер поруч (і бажано – високого зросту та з наявною драбиною). Але переконайся, що побачення не піде шкереберть через невимкнені запобіжники – все-ж таки, електрика вимагає обережного ставлення. 

 

Оновити кухню

Навіть невеликі деталі – наприклад, стильні ручки чи оновлені поверхні, одразу змусять твою кухню виглядати по-новому. А якщо вирішиш прибити новенькі полички для посуду над столами для приготування, додати акцентного освітлення над робочою поверхнею чи перефарбувати дверцята шафки, без допомоги точно не обійтись. 

 

Змінити штори

Іще одна довга та неприємна справа, яку значно спростить робота удвох. А якщо ти прагнеш справді прокачати кімнату за один вечір, заплануй не тільки купівлю штор, а й встановлення нового карнизу. Дизайнери одностайні у думці, що штори, продіті у підвішений високо під стелею (але не до на самій стелі!) карніз, візуально збільшують простір – до того ж, наші улюблені магазини вже давно відмовились випускати штори на старомодних гачках. Все, що тобі знадобиться – надійний партнер(-ка), драбина, рулетка чи рівень, та позичений у знайомих перфоратор. 

 

 Щоб не пропустити нові цікаві тексти, підпишись на 34home у  Instagram  та  Facebook

 

|

Рубрика: Лайфхаки

|

Автор: 34crew

|

684

ТЕМИ:

Читай також:

5 мифов о дезинфекции, которые пора забыть
Лайфхаки /

5 мифов о дезинфекции, которые пора забыть

Возможно, ты неправильно дезинфицируешь поверхности.

Як пояснити родичам, що таке 8 березня?
Конспект /

Як пояснити родичам, що таке 8 березня?

Та уникнути конфлікту.

Семейный альбом: Наталья Гарипова, Антон Азизбекян и Полина
Family Portrait /

Семейный альбом: Наталья Гарипова, Антон Азизбекян и Полина

«Мы очень любим нашу квартиру. Для нас она как точка сохранения в компьютерной игре».

Оставайся дома. Что такое staycation?
Конспект /

Оставайся дома. Что такое staycation?

Как устроить отпуск дома.

Зараз на головній:

Як впоратись із постійним відчуттям тривоги?
7 повільних рецептів для затишних вечорів
Їжа /

7 повільних рецептів для затишних вечорів

Наші улюблені рецепти, привезені з різних країн та натхненні хорошими фільмами.

Як облаштувати «здоровий» робочий простір?
Лайфхаки /

Як облаштувати «здоровий» робочий простір?

Публікуємо уривок з нової книги «Дизайн добробуту».

Испанской молодежи будут платить, чтобы они съезжали от родителей
Новини /

Испанской молодежи будут платить, чтобы они съезжали от родителей

Но только тем, кому не хватает денег на аренду.

Как сделать (почти) каждое утро добрым? 5 шагов
Как говорить с детьми о деньгах?
Лайфхаки /

Как говорить с детьми о деньгах?

Чтобы не вырастить несчастных тревожных взрослых.

Мене не полишає відчуття втоми. Що робити?
Лайфхаки /

Мене не полишає відчуття втоми. Що робити?

Публікуємо уривок з нової книги «Лікарю, я помираю?».

Показати більше